Кабмін зробив призначення на посади держсекретаря Мінветеранів і директора Українського центру оцінювання якості освіти

Кабінет Міністрів України 24 березня призначив Віталія Загайного державним секретарем Міністерства у справах ветеранів, а Тетяну Вакуленко - директором Українського центру оцінювання якості освіти. Про це у Телеграм повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

За його словами, також Кабмін звільнив Руслана Черкасського - з посади заступника голови Державної митної служби України, а Дмитра Кліменкова - з посади першого заступника голови Фонду державного майна.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті