Кабмін ухвалив постанову про освітній застосунок "Мрія" — Федоров

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров заявив, що уряд схвалив постанову про освітній застосунок "Мрія". Про це Михайло Федоров написав у Telegram 16 лютого.

За його словами, це буде новий підхід до освіти — із програмами розвитку здібностей учнів та шкалою успішності.

"Застосунок "Мрія" допоможе самореалізуватися, дасть зручний доступ до знань та змогу будувати індивідуальні освітні траєкторії", — сказав міністр.

Федоров розповів, що у "Мрії" буде бібліотека контенту, який потрібен конкретній дитині, інформація про освітні програми, курси, позашкільні активності, олімпіади, гуртки, а також відеоматеріали.

"А ще буде "Мрія-ID" — електронний учнівський квиток, який працюватиме, так само як і документи в "Дії", — додав він.

1 вересня 2023 року президент України Володимир Зеленський анонсував створення освітнього застосунку "Мрія".

Запуск сервісу запланований на 2024 рік. У вересні повідомлялося, що до кінця 2023 року у деяких школах розпочнуть ознайомлення з пілотним проєктом. Станом на кінець листопада вже розроблено mvp.Візуально "Мрія" нагадує "Дію" і за словами Федорова, у світі подібний проєкт ще не реалізовували на державному рівні.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті