Кабмін призначив ще трьох заступників міністра оборони

Кабінет міністрів призначив ще трьох заступників міністра оборони на засіданні 5 жовтня. Про це повідомив  у Телеграм постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

За його словами, новими заступниками голови оборонного відомства стали Іван Гаврилюк, Станіслав Гайдер і Дмитро Клiменков.

Гаврилюк до цього був заступником начальника Генерального штабу та начальником Головного управління логістики. Гайдер обіймав посаду керівника відділу цифрової трансформації та інноваційного розвитку Національної агенції запобігання корупції. Кліменков був першим заступником голови Фонду державного майна

Нагадаємо, міністр оборони прокоментував призначення нових заступників та назвав пріоритети роботи. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті