Кабмін готує законопроєкт про правовий режим на деокупованих територіях - Верещук

Кабінет міністрів готує законопроєкт про правовий режим деокупованих територій. Про це 27 березня в ефірі національного телемарафону заявила міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

"Зараз ми обговорюємо концепцію законодавства перехідного періоду. Ми говоримо про проєкт закону про правовий режим деокупованих територій, де будуть описані всі можливі напрямки", - сказала чиновниця.

За словами міністерки, йдеться не лише про відновлення органів державної влади місцевого самоврядування, а й про встановлення справедливості. Зокрема, проєкт стосуватиметься і майнових прав.

"У нас є мільйони рішень по квазісудах росії щодо майна. Наприклад, на території Криму, Донецької та Луганської областей. Також це стосується гуманітарного та інформаційного відновлення", - зазначила Верещук.

Нагадаємо, раніше Ірина Верещук повідомляла, що тим, хто виїжджає з окупованих територій у безпечні регіони України без паспорта, допомагатимуть готівкою.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті