Кабмін дозволив віддалену ідентифікацію ВПО для отримання пенсій та інших виплат

Кабінет Міністрів України передбачив можливість проходження ідентифікації одержувачів пенсійних і соціальних виплат з числа вимушених переселенців віддалено. Про це повідомив представник Уряду в Верховній Раді Тарас Мельничук у своєму Телеграм-каналі 8 серпня.

"На засіданні в вівторок, 8 серпня, уряд прийняв рішення щодо можливості проходження ідентифікації одержувачів пенсійних і соціальних виплат, яких узято на облік як внутрішньо переміщених осіб (ВПО), двома способами", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що це такі способи:

- за допомогою відеоконференцзв'язку;

- в дипломатичному представництві або консульській установі для тих, хто перебуває за кордоном.

Також Кабмін визначив, що Ощадбанк продовжить виплати таким ВПО до кінця поточного року і без додаткового проходження ідентифікації.

Раніше повідомлялось, що Уряд продовжив строки для ідентифікації отримувачів пенсій та соцвиплат в Ощадбанку.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті