До відновлення Херсона приєдналися 15 областей України – ОП

Уже 15 обласних військових адміністрацій допомагають Херсону відновлюватися після російської окупації. Про це заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко повідомив під час брифінгу.

"Херсон об’єднав навколо себе вже 15 обласних військових адміністрацій, які надали гуманітарну допомогу. Ця допомога продовжуватиме надходити й далі. Це десятки тисяч продуктових наборів, питна вода, дитяче харчування, гігієнічні набори тощо. Хтось допомагає дітям з відпочинком, хтось допомагає оргтехнікою, будівельними матеріалами та технікою, аварійними машинами", – сказав він.

Окрім того, за словами Тимошенка, у місті відновлюють роботу мережеві супермаркети, а також триває відновлення мобільного зв’язку.

Він також поінформував, що Укрпошта надає послуги вже у 82 населених пунктах Херсонської області.

"Місцеві мешканці можуть отримати пенсійні та інші соціальні виплати за період окупації, а також купити продукти та товари першої необхідності", – підкреслив Тимошенко.

Заступник керівника ОП додав, що триває робота над відновленням інфраструктури. Зокрема, йдеться про зруйнований російськими загарбниками міст на шляху з Херсона до Миколаєва.

"Зараз його демонтують, а поруч облаштують два тимчасові проїзди. Найближчим часом розпочнемо відновлювати сам міст", – розповів Тимошенко.

Як раніше повідомлялося, до енергоживлення підключено 65% Херсона.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Всі статті