Російські окупанти за минулу добу поранили трьох мирних жителів Донецької області

Російські окупанти за минулу добу  поранили трьох мирних жителыв Донецької області. Про це 29 січня у Телеграм повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"За 30 січня росіяни поранили 3 жителів Донеччини: у Костянтинівці, Кураховому та Бахмуті", - написав він.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну окупанти вбили 1334 та поранили 2933 мирних жителів на Донеччині. Як зазначив Кириленко, зараз неможливо встановити точну кількість жертв у Волновасі та Маріуполі.

 

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті