Ізраїль займатиме агресивнішу позицію щодо Росії. Обіцяє допомогти Україні зброєю   

Ізраїль займатиме більш агресивну позицію щодо Росії. З такою заявою виступив представник ізраїльської правлячої партії Лікуд Вайтман в інтерв'ю Business Insider, - повідомляє AZfront.

Він пообіцяв, що, якщо війна в Україні не закінчиться до того часу, коли Ізраїль остаточно розбереться зі своїми проблемами, ізраїльська зброя обов'язково потрапить в Україну.

Вайтман підкреслив, що заява посла Ізраїлю в ООН Гілада Ердана про підтримку України "не з'явилася на рівному місці". Пан посол пообіцяв передати ЗСУ системи раннього оповіщення про ракетну небезпеку. "Ця заява прозвучала цими вихідними, коли Росія проводить міжпалестинську зустріч у Москві", - пояснив Лікуд Вайтман.

Як повідомлялося раніше, заступник глави МЗС РФ Михайло Богданов прийняв у Москві делегацію ХАМАСу на чолі з представником вищого політичного керівництва Абу Марзуком Останній подякував Росії "за підтримку палестинського народу".

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті