Ізраїль відновив бойові дії в Секторі Газа – ЗМІ

Армія Ізраїлю (ЦАХАЛ) заявляє, що її винищувачі завдають хвилю авіаударів по об'єктах ХАМАС у секторі Газа. Про це повідомляє The Times of Isreal.

Армія оборони Ізраїлю повідомляє, що кілька ракет було випущено з Гази незадовго до 7 години ранку, викликавши сирени в південній громаді Холіт.

У заяві офісу прем’єр-міністра йдеться, що ХАМАС "порушив рамки, не виконав свого зобов’язання щодо звільнення всіх жінок-заручників і обстріляв Ізраїль ракетами".

"На тлі повернення до бойових дій ми підкреслюємо, що уряд Ізраїлю прагне досягти цілей війни — звільнити наших заручників, знищити ХАМАС і гарантувати, що Газа більше ніколи не може загрожувати народу Ізраїлю"", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, чотириденне перемир’я у війні Ізраїлю й екстремістського угруповання "Хамас" (визнане терористичним в ЄС і США) почало діяти вранці 24 листопада.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті