Ізраїль відкликав із Туреччини своїх послів "заради переоцінки цінностей"

Ізраїль відкликає своїх дипломатів із Туреччини після заяв президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана про "військові злочини" Ізраїлю в смузі Гази. Про це повідомив у своєму Х (раніше відомому як Twitter) міністр закордонних справ Ізраїлю Елі Коен.

"З огляду на серйозні заяви, що виходять із Туреччини, я розпорядився повернути звідти дипломатичних представників, щоб провести переоцінку відносин між Ізраїлем та Туреччиною", - написав міністр.

Нагадаємо, раніше президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган заявив, що його країна не вважає ХАМАС терористичною організацією та скасував свою поїздку і заплановані візити інших турецьких високопосадовців до Ізраїлю.

Як повідомлялося, Ізраїль запідозрив Маска у співпраці з ХАМАС і відмовився від Starlink. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Країна
03.02.2026
15:00

Чому у січні 2026 року ВПО залишилися без виплат, та що робити

Йдеться про сотні тисяч людей, які залишилися без грошей у зимовий період, у розпал війни та відключень електроенергії. Для багатьох із них припинення пенсії означає неможливість оплатити житло, ліки або базові потреби.
Всі статті