Із Сум щоденно курсуватиме безкоштовний евакуаційний потяг до Київа

Спеціальний потяг, яким можуть безкоштовно евакуюватися мешканці з прифронтових територій Сумської області, щоденно курсуватиме з Сум до Києва. Про це 15 липня повідомляє Мінреінтеграції. 

"Вже сьогодні з Сум до Києва вирушив перший евакуаційний потяг Суми-Київ", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що потяг курсуватиме щодня – з Сум відправлятиметься о 6:47 і прибуватиме до Києва об 11:41. 

Усіх бажаючих Київська ОВА буде розміщувати в модульному містечку Вишгородського району. 

У повідомленні наголосили, що по всім питанням щодо евакуації, місцеві мешканці можуть звертатися за телефоном гарячої лінії Сумської ОВА: (0542)-77-99-55 або на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції: 15-48. 

Як повідомлялося, 10 липня влада Сумської області після консультацій із військовими ухвалила рішення щодо евакуації людей із п’ятикілометрової зони від державного кордону.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті