Із Селидівської громади Донеччини евакуювали ще 29 цивільних, серед яких 15 дітей

Із Селидівської громади Донеччини евакуювали у Закарпатську область ще 29 цивільних, серед яких 15 дітей. Про це у Телеграмі повідомила Селидівська міська військова адміністрація

"Сьогодні до Закарпатської області з подальшим розселенням евакуйовано сім’ї з дітьми: 29 людей, серед яких 15 дітей. За допомогою гуманітарної місії «Проліска» жителів громади доставили до залізничного вокзалу м.Покровськ, звдіки евакопотягом вони відправилися на Західну Україну. Вчасна евакуація рятує життя!", - йдеться у повідомленні.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті