З підтоплених територій евакуйовано 2 678 людей, 29 вважаються безвісти зниклими - МВС

Упродовж дня з місць підтоплення вдалося евакуювати 80 осіб, загалом врятували - 2678 осіб, водночас 29 вважаються безвісти зниклими. Про це  повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко в ефірі всеукраїнського телемарафону увечері 10 червня.

"На цей момент ми врятували 2678 людей. Намагаємося проводити евакуаційні заходи, навіть незважаючи на те, що ворог постійно обстрілює місця евакуації, наших рятувальників, поліцейських та волонтерів. Але ми сьогодні близько 80 людей врятували", - повідомив він.

За даними МВС України, наразі зниклими безвісти вважаються 29 осіб.

Крім того, Клименко зазначив, що в зоні катастрофи на правому березі не було жодного випадку мародерства.

Також міністр наголосив, що відомство постійно контактує з волонтерами, які ведуть рятувальні роботи в підтоплених районах.

"Усі волонтери, які працюють на території Херсона, обліковані... Ми повинні чітко розуміти, скільки в нас є плавзасобів. Ми чітко маємо розуміти, якими силами і засобами можемо оперувати кожної години, кожної хвилини", - зазначив він.

Також МВС України проінформувало, що в суботу, станом на 20.30, у Херсонській області підтоплено 46 населених пунктів, 32 з них - на підконтрольній території. Водночас у Миколаївській області, за даними МВС, підтоплено 31 населений пункт, евакуйовано - 982 особи.

Як повідомлялося, через підрив Каховської ГЕС 700 тисяч людей позбавлені доступу до питної води. 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті