Італія розгляне питання про визнання Голодомору геноцидом українців - Шмигаль

Італія незабаром розгляне законопроєкт про визнання Голодомору геноцидом українців. Про це 28 квітня під час засідання уряду повідомив прем'єр Денис Шмигаль.

"Уже незабаром парламент Італії розгляне законопроєкт про визнання Голодомору геноцидом українського народу. Сподіваємося на позитивне рішення", - заявив глава Кабміну.

Про це Шмигаль дізнався під час візиту урядової делегації до Італії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що парламент Франції визнав Голодомор геноцидом українського народу.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті