Італія готує шостий пакет військової допомоги Україні - не виключається постачання ППО

Міністр оборони Італії заявив, що нова допомога Україні, ймовірно, включатиме зброю для захисту від ракетних атак. Про це заявив міністр оборони Італії Гуїдо Кросетто, - пише СNN.

Крочетта підкреслив, що Італія прихильна виконанню запитів України про зброю для зміцнення її обороноздатності, але відмовився повідомити будь-які подробиці. Міністр оборони також заявив, що будь-яке рішення щодо протиповітряної оборони буде прийматися спільно з Парижем.

Наразі італійський уряд працює над шостим пакетом військової підтримки Україні, повідомили виданню в прес-службі Міністерства оборони Італії.

На даний момент Італія схвалила п'ять пакетів військової підтримки для оборони України, включаючи як летальне, так і нелетальне обладнання, виходячи з потреб українських Збройних сил.

Також Італія вносить близько 390 мільйонів євро на заходи допомоги на користь України, передбачені Європейським фондом миру, на загальну суму 3 мільярди євро.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті