Італія готує новий пакет військової допомоги для України

Італія готує новий пакет військової допомоги для України. Його вміст поки лишається таємним, - пише Lb.ua з посиланням на видання la Repubblica, яке цитує міністра оборони Італії Гвідо Крозетто.

"Готується новий пакет озброєнь для України. Це сьома поставка військової техніки до Києва", - йдеться у заяві.

Міністр повідомив про це під час засідання парламентського комітету з безпеки.

Однак що саме увійде до нового пакету допомоги невідомо, оскільки італійські чиновники поки вирішили залишити цю інформацію таємною.

Раніше, 18 травня, Крозетто заявив, що Італія навчатиме українських військових у школах та на військових об'єктах на своїй території.

Під час візиту до Італії Президент Володимир Зеленський заявив, що на переговорах з лідерами цієї країни досягнуто суттєвих рішень щодо захисту українського неба. А голова Ради міністрів Італійської Республіки Джорджа Мелоні наголосила, що її держава робить ставку на перемогу України та продовжуватиме надавати військову підтримку.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті