Іспанія відправить Україні ще чотири танки Leopard 2 на додачу до обіцяних раніше шести

Іспанія надасть Україні ще чотири танки Leopard 2 на додачу до шести, обіцяних раніше. Перші танки мають надійти вже у "найближчному майбутньому". Про це заявила іспанська міністерка оборони  Маргарита Роблес  за підсумками засідання "Рамштайн-10", повідомляє видання El Espanol, - пише УНІАН.

За її словами зараз Leopard 2, що були обіцяні раніше, ще перебувають на ремонті на підприємствах оборонної промисловості в Севільї.

Крім того, Роблес анонсувала передачу Україні нової партії броньованих машин M113. Ці гусеничні бронетранспортери спеціалізуються на перевезенні бойових підрозділів.

Як повідомлялося, що 15 березня 2023 року стало відомо, що Швеція надасть Україні 10 танків Leopard 2. Цю інформацію повідомив міністр оборони США Ллойд Остін за підсумками засідання "Рамштайн-10".

Остін також зазначив, що передати танки Україні планують 9 країн. Йдеться про понад 150 одиниць Leopard 2.

Крім того, Франція планує збільшити кількість легких танків AMX-10RC, які передасть Україні, вдвічі.

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті