Іран завершив операцію з купівлі російських винищувачів - Reuters

Іран завершив підготовку до постачання російських винищувачів Су-35 і вертольотів. Про це повідомив заступник міністра оборони Ірану іранському інформаційному агентству Tasnim, - пише Reuters.

Зазначається, що ВПС Ірану мають у своєму розпорядженні лише кілька десятків ударних літаків, включно з російськими винищувачами, а також застарілими американськими моделями, придбаними до ісламської революції 1979 року.

"Наразі завершено розробку планів, згідно з якими винищувачі Су-35, ударні вертольоти Мі-28 і реактивні навчально-тренувальні літаки Як-130 надійдуть до бойових частин іранської армії", - заявив заступник міністра оборони Ірану Мехді Фарахі.

У повідомленні Tasnim не міститься підтвердження угоди з боку росії.

У 2018 році Іран заявив, що почав виробництво винищувача Kowsar місцевої розробки для використання у своїх ВПС. Військові експерти вважають, що цей винищувач є копією F-5, вперше випущеного у США в 1960-х роках.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті