Іпотека під 3%: ще 800 родин ВПО зможуть оформити пільгові кредити на житло

"Держмолодьжитло" 17 жовтня провело 19-й відбір серед кандидатів на отримання кредиту у межах українсько-німецької програми «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб». Про це повідомляє "Урядовий портал".

За результатами відбору ще 800 родин переселенців отримали можливість оформити кредит за найнижчою в Україні ставкою - 3% річних. Кредити надаються на строк до 30 років із початковим внеском від 6% вартості житла.

Переможців було визначено методом випадкової вибірки із застосуванням програмного забезпечення. Контроль за перебігом відбору здійснювали представники Мінреінтеграції, Держмолодьжитла й Імплементаційного консультанта.

Відбір транслювався в режимі реального часу на YouTube-каналі Фонду.

З переліком родин, які отримали змогу придбати житло за програмою, можна ознайомитися за посиланням.

Умови програми, роз’яснення щодо подання заяв та інших документів викладені тут.

З додаткових питань щодо програми «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб» звертайтеся на гарячу лінію Держмолодьжитла для звернень громадян за номером: (044) 363-10-80.

Також можна звертатися до Мінреінтеграції на цілодобову гарячу лінію 1548.

Проект реалізується Мінреінтеграції та Держмолодьжитлом за фінансової підтримки уряду Німеччини через Кредитну установу для відбудови (KfW).

Статті

Країна
07.11.2024
10:54

Хочеться, щоб тепло було не тільки на душі. Як Дніпропетровщина розпочала опалювальний сезон

Критично важливі об’єкти продовжують забезпечувати генераторами – закривати цю потребу допомагають міжнародні партнери. На підприємствах тепло- та водопостачання створили запас палива.
Світ
06.11.2024
09:17

«Схема мирного врегулювання буде такою …». Російські ЗМІ про Україну

Завдання Россі, яка вже частково стала на військові рейки, - для початку звільнити лівобережну Україну, після втрати якої Київ не зможе чинити опір довго. Щодо самого Києва, то його явно не можна штурмувати в лоб: тільки блокада
Країна
05.11.2024
19:21

Процедура оформлення інвалідності потребує реформи. Уряд пропонує зміну вивіски

Ті, хто не має пожиттєвого статусу людини з інвалідністю і мають продовжувати свій статус регулярно, як правило – щороку, не знають, що робитимуть з січня 2025, коли уряд пообіцяв ввести в дію незрозумілі і непояснені зміни.
Всі статті