Інформацію про хакерську атаку РФ на українські телеканали не підтверджено

Інформацію про злам українських телеканалів із боку РФ і погрози удару "Орішником" не підтверджено, канали функціонують належним чином. Про це повідомляє прес-служба "1+1 media" у Facebook.

"Звертаємо вашу увагу, що наразі інформація про злам ефірного мовлення не підтверджена - телеканали функціонують належним чином. Жодних скарг від провайдерів або глядачів не отримано", - йдеться в повідомленні.

У компанії повідомили, що впродовж останньої години в мережі поширюється інформація про те, що українські телеканали нібито зазнали чергової хакерської атаки з боку РФ, а контент на ТБ підмінили повідомленням про нібито загрозу удару "Орішником" по території України.

"Схоже, ворог розповсюдив неправдиву інформацію інтернетом з метою дестабілізувати та залякати українців. Вкотре нагадуємо: читайте верифіковані медіа, не поширюйте сумнівну інформацію, адже ворог тільки цього й чекає", - наголосили в медіа.

Нагадаємо, раніше ексміністр юстиції Малюська розповів, який найзакритіший реєстр вдалося зламати російським хакерам. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті