Інформація про постачання Іраном ракет росіянам не підтверджується – ГУР МО

Інформація щодо постачання Іраном ракет росіянам наразі не підтверджується. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов, відповідаючи на питання, чи йдуть у РФ ракети з Ірану в інтерв’ю ISLND TV, передає Укрінформ.

«Ні. Станом на зараз така інформація не підтверджується», - сказав він.

За його словами, РФ є державою-контрабандистом номер один, якщо говорити про військові технології. 

«Тобто, звичайно, враховуючи, що у них і кордон великий, і є багато по світу якихось фірм, людей, організацій, які готові на цьому заробити, то так, це активно практикується. Але тим не менше, це не забезпечує потреб держави-агресора аж ніяк. Включно із сірими схемами. А щодо прямої військової підтримки - насправді зовсім небагато країн, які повноцінно готові це втілювати у життя», - зазначив Юсов.

Представник ГУР нагадав про постачання «Шахедів» до РФ від Ірану і заявив, що це – не все, що хотіла би отримати путінська росія.

Він поінформував, що робота над санкційною політикою щодо РФ постійно ведеться. «І Україна тут займає надзвичайно проактивну позицію. Комісія Єрмака-Макфола і багато іншого – це те, що робиться», - розповів Юсов.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті