Індія візьме участь у саміті миру у Швейцарії - Моді

Індія братиме участь у майбутньому саміті миру з врегулювання війни в Україні, який відбудеться 15-16 червня у Швейцарії. Про це в інтерв’ю виданню PTI заявив прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді, повідомляє ЛІГА.

За його словами, Індія братиме участь у всіх важливих самітах, які просувають порядок денний глобального миру, безпеки та розвитку. Йдеться про саміт G7, який відбудеться в Італії 13-15 червня, а також Глобальний саміт миру, який пройде 15-16 червня у Швейцарії.

Моді зазначив, що Індія "звучатиме як голос Глобального півдня" на цих самітах, щоб формувати глобальний дискурс і просувати бачення розвитку, орієнтованого на людину, і успішного та мирного світу.

"Рівень участі залежатиме від часу, логістики та паралельних зобов'язань", – сказав прем’єр Індії у відповідь на запитання про те, чи буде він присутній на зустрічах.

Моді наголосив, що запрошення, надіслані Індії взяти участь у самітах, є підтвердженням значущості країни та її внеску в міжнародні справи.

Нагадаємо, Федеральна рада Швейцарії повідомила, що Глобальний саміт миру пройде 15-16 червня.

Я повідомлялося, канцлер Німеччини Олаф Шольц закликав не мати надзвичайних очікувань від Глобального саміту миру у Швейцарії.

Статті

Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Луганськ
12.06.2024
11:23

Екологічна катастрофа, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців: больові точки Луганщини очима Артема Лисогора

Менше 50 – НЕ тисяч, а ОСІБ. Те, що кількість мешканців вільної території Луганщини обчислюється не ТИСЯЧАМИ ОСІБ, а ОСОБАМИ, складно пояснити навіть колегам-журналістам з інших частково окупованих регіонів України. Бо в це важко повірити...
Всі статті