Ігнат підтвердив ураження 3 літаків окупантів з особовим складом під час удару по аеродрому "Бельбек" в Криму

Під час удару по аеродрому "Бельбек" у тимчасово анексованому Криму ЗСУ вдалося пошкодити три літаки ворога. Це підтвердив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат під час телемарафону "Єдині новини" 2 лютого.

"Найкраще підтвердження - це некрологи в російських пабліках, це те, що вони самі визнають і публікують інформацію про ураження, щонайменше там було три літаки, потім особовий склад був знищений", - сказав Ігнат.

При цьому він наголосив, що вже є супутникові знімки, які точно підтверджують ураження. 

Типи бортів Ігнат не назвав.

Раніше повідомлялось про знищення трьох російських винищувачів на аеродромі Бельбек у Криму.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті