Ідеолог жорсткої цензури в Інтернеті Мізуліна впевнена, що підлітки "ДНР" на неї чекають, але на Донбас не поїде, тому що ЗСУ одразу запустить у неї ракету

Глава "Ліги безпечного інтернету" Катерина Мізуліна впевнена, що підлітки "ДНР" підтримують її ідеї жорсткої цензури в Мережі та чекають її приїзду. Про це вона написала на своїй сторінці в Телеграм.

"Учора до мене на зустріч у Тамбов приїхав Назар із Донецької народної республіки (анексованої РФ частини Донецької області - "ОстроВ"). Він попросив передати привіт своєму рідному краю. ДНР - дуже мужня земля. Багато підлітків на мене чекають на Донбасі. Я дуже хочу до вас приїхати, але точно знаю, що буде приліт. Не можу так ризикувати і збирати дітей на зустріч", - пояснила вона, чому не приїде на окупований Донбас.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті