"І це види не в "нових регіонах", хлопці. Це теж Росія, село Козинка". У мережі показали обстрілюваний район РФ

Село Козинка Грайворонського міськраю РФ, яке постраждало від обстрілів, зараз має жалюгідний вигляд. Відповідне відео з'явилося в російських пабліках.

"Людей на вулицях Козинки не видно. У приватних будинках відчинені вікна і ворота, на вулицях валяється будівельне сміття. Також автор відео показав тіла кількох мертвих домашніх тварин", зазначає ТГК "Не ТВ".

"Ось такі тут види. І це види не в "нових регіонах", хлопці. Це теж Росія, село Козинка", - каже автор відео.

Військовий оглядач Bild Юліан Рєпке повідомляв, що російська армія завдавала по Козинці ударів важкими авіаційними бомбами ФАБ-500 з комплектом УМПК. Журналіст дійшов висновку, що більшість будинків у селі повністю зруйновано.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті