Хуснуллін запевняє, що в окупованому Маріуполі проживає 220 тисяч осіб і кожен десятий - будівельник

Російський віцепрем'єр Марат Хуснуллін запевняє, що в окупованому Маріуполі наразі проживає 220 тисяч осіб. Про це розповів в інтерв'ю одному з російських ЗМІ.

За його словами, кожен десятий із них працює на будівництвах.

"У нас у Маріуполі є постійно діючий штаб. Йде системна робота. Там зараз проживають 220 тис. осіб, із них 26 тис. працюють у будівництві. Тобто практично кожен десятий - будівельник", - заявив Хуснуллін, не уточнивши, скільки з нинішніх жителів зруйнованого Маріуполя приїхали з різних регіонів РФ.

До початку російської агресії в Маріуполі проживало близько 430 тисяч осіб.

 

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті