Художник із окупованого Донецька написав ікону Божої Матері, побачивши в ній "образ путіна"

Художник з окупованого Донецька Григорій Новіков привіз на виставку до російського Бєлгорода свої картини і повідомив, що в одній із них він побачив "образ путіна". Йшлося про написану ним ікону Володимирської Божої Матері, - повідомляє телеграм-канал Astra 5 лютого.

Зазначається, що у Білгороді відкрилася виставка «Художники Донбасу — Білгородчині», на яку витратили близько мільйона рублів.

З бюджету президентського фонду культурних ініціатив на експозицію виділили 498 тисяч рублів, ще 358 тисяч витратили із коштів Білгородської області. На самій виставці було представлено лише 120 робіт.

Один із художників Григорій Новіков розповів про свою картину так:

"Сергій Радонезький благословляє Дмитра Донського; герої «Руської весни»: Захарченко, Моторола, Гіві, Бородай. З лівого боку — «ввічливі люди», наші хлопці доблесні». «Коли я написав ікону Володимирської Божої Матері, я подумав, що це образ Володимира Путіна», – сказав художник.

 

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті