Художник із окупованого Донецька написав ікону Божої Матері, побачивши в ній "образ путіна"

Художник з окупованого Донецька Григорій Новіков привіз на виставку до російського Бєлгорода свої картини і повідомив, що в одній із них він побачив "образ путіна". Йшлося про написану ним ікону Володимирської Божої Матері, - повідомляє телеграм-канал Astra 5 лютого.

Зазначається, що у Білгороді відкрилася виставка «Художники Донбасу — Білгородчині», на яку витратили близько мільйона рублів.

З бюджету президентського фонду культурних ініціатив на експозицію виділили 498 тисяч рублів, ще 358 тисяч витратили із коштів Білгородської області. На самій виставці було представлено лише 120 робіт.

Один із художників Григорій Новіков розповів про свою картину так:

"Сергій Радонезький благословляє Дмитра Донського; герої «Руської весни»: Захарченко, Моторола, Гіві, Бородай. З лівого боку — «ввічливі люди», наші хлопці доблесні». «Коли я написав ікону Володимирської Божої Матері, я подумав, що це образ Володимира Путіна», – сказав художник.

 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті