"Хто мене знайде": у росії за велінням Шойгу привезли жінці камінь, замість сина, якого вбито під Мар'їнкою на Донеччині

У Ростовській області сім'ї вбитого на війні росії проти України військовослужбовця привезли камінь, на якому останній залишив напис із передсмертним проханням "подбати про матір, сестру і брата". Про це пишуть росЗМІ.

Раніше історію з каменем оприлюднив колаборант Володимир Рогов. Він повідомив, що імовірно напис залишив боєць 103-го полку 150-ї мотострілецької дивізії РФ. Поруч було виявлено тіла дев'яти солдатів.  Останки буде направлено на ДНК-експертизу. А фахівці Ростовського обласного музею краєзнавства займуться "консервацією напису", повідомляв Рогов. За його словами, за попередніми даними, штурмова група "потрапила в засідку і була оточена - зв'язок було втрачено, і наші бійці загинули".

Виконувати прохання взявся сам міністр оборони РФ Шойгу, точніше доручив підлеглим привезти цей камінь до його сім'ї, що і було знято на відео.

У російських пабліках пишуть, що "бачили багато чого, квитки в цирк, дрова, кавоварки, велосипед, ковбаса, але цегли натомість ще не було".

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті