Хроніки "процвітання": в окупованому Донецьку із 130 тролейбусів на ходу тільки 50, на лінію виходять лише 14

В окупованому Донецьку із 130 тролейбусів, які бойовики "ДНР" захопили у 2014 році, на ходу залишилося лише 50, на лінію виходять лише 14. Про це повідомляють окупаційні ЗМІ.

Зазначається, що у тролейбусному депо числиться близько 130 тролейбусів, з них на ходу лише 50 машин. За словами директора депо, щодня містом курсують лише 14 тролейбусів. Він пояснив, що для повноцінної роботи цього виду комунального транспорту немає водіїв – багато чоловіків мобілізували для війни проти України.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Всі статті