Ховався у лавах Червоного Хреста: СБУ у Києві затримала колаборанта

Служба безпеки України затримала одного з російських агентів, який переховувався у Києві. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Зловмисник перебував у розшуку за добровільну співпрацю з російськими окупантами на тимчасово захопленій частині сходу України. Він був керівником сектору створеного загарбниками «управління пенсійного фонду лнр у Новопсковському районі».

"У ході оперативних дій українська спецслужба встановила, що зловмисник приховано прибув до столиці, де намагався «легалізуватись» під виглядом волонтера місцевого представництва «Товариства Червоного Хреста України». Під час «працевлаштування» до гуманітарної установи колаборант видавав себе за переселенця з Луганщини і приховав факти своєї співпраці з агресором. У подальшому він планував втекти від правосуддя за кордон під виглядом учасника міжнародного волонтерського руху", - розповіли в СБУ.

Зазначається, що правопорушник брав участь у впровадженні на Луганщині «рубльової зони» через пенсійні виплати.

Як повідомлялося раніше, СБУ викрила українську продовольчу корпорацію, яка фінансувала терористів так званої "ДНР".

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті