Ходаковський заявив про перевагу ЗСУ в районі Новодонецького і складнощі росіян із виявленням артпозицій українських військових

Російський терорист Олександр Ходаковський, призначений Кремлем "заступником начальника головного управління росгвардії по ДНР", заявив, що найближчим часом у ЗСУ з'являться серйозні переваги в районі селища Новодонецьке Краматорського району Донецької області. Про це Ходаковський написав у своєму Телеграм-каналі 1 вересня.

"Зараз загроза знову нависла над Новодонецьким - цей населений пункт, найімовірніше, першим потрапить під удар, - написав Ходаковський. - І на Урожайному, і на цьому трикутнику перевага противника в дальності зіграла і відіграє чи не вирішальну роль".

Як зазначив російський терорист, при цьому його система придушення "повітря" ЗСУ урізає можливості росіян у розвідці, не даючи їм змоги "...повноцінно застосовувати дальні засоби БПЛА для пошуку артилерійських позицій".

"Але навіть якщо нам вдається врешті-решт їх виявити - дотягнутися до них стає великою проблемою", - написав "заступник начальника головного управління росгвардії по ДНР".

Раніше Ходаковський заявив, що окупантам, які тікають з Урожайного, не допомогли додатковими силами з резерву.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті