Ходаковський визнав, що наступ рашистів на Великоновосілківському напрямку захлинувся

Творець терористичного батальйону "Восток" Олександр Ходаковський визнав, що наступ російських окупантів на напрямі Великої Новосілківки захлинувся. Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі.

У неділю він повідомив, що окупаційні війська "почали наступальні дії".

"Противник не зміг утримати передові позиції - відійшов на другу лінію одночасно з підтягуванням резерву, і основний опір чинив на цьому рубежі", - заявив він.

Через добу бойовик повідомив, що "наші… повернулися на колишні позиції".

"Планувалося все як наступ, але за фактом відбулося як розвідка боєм... Результат говорить про недостатню готовність", - визнав він.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті