Херсонського гауляйтера у Москві помістили у реанімацію інституту Скліфосовського

Херсонський колаборант Владімір Сальдо госпіталізований до московської токсикологічної реанімації в інституті Скліфософського. Про це повідомляють російські телеграм-канали. 

За даними їхніх джерел, сьогодні Сальдо у стані медикаментозної коми привезли спеціальним бортом з Криму до Москви. Зазвичай до токсикологічної реанімації потрапляють пацієнти, який отруїли різними хімічними речовинами, а також, коли потрібн термінова детоксикація організму. 

Як повідомлялося раніше, 5 серпня рашисти ухвалили рішення про транспортування Сальдо до Москви

Також напередодні стало відомо, що Сальдо не просто у лікарні, а введений у кому через наслідки ковіда.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті