Хазяїн "Вагнера" повідомив, що "набір закінчено", а найманців, які скоюють злочини, потрібно "стріляти як собак"

Власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин підтвердив затримання колишнього найманця військової компанії, якого підозрюють у нарузі над школярками в Новосибірську. Про це пишуть опозиційні російські телеграм-канали.

За версією слідства, 42-річний Сергій Ш. 20 травня, погрожуючи гранатою і вогнепальною зброєю, завів двох дівчаток за гаражі в Академмістечку Новосибірська і "вчинив розпусні дії". 

"На жаль, цього хлопця ми до себе, щоб він загинув героєм, знову забрати не можемо. Набір закінчився. Те, що він зробив, - це, безумовно, дуже погано... Я ж його не вибирав... Я взяв із того, що було", - сказав Пригожин.

Він назвав його "гидотою" і запропонував "пристрелити як собаку".

При цьому Пригожин навів специфічну статситику - за його словами, серед "вагнерівців" із колоній частка рецидивістів становить лише 0,2% - на 50 тисяч колишніх ув'язнених припадає нібито "всього" 64 злочини.

Як повідомлялося, Пригожин поїхав у турне по росії - провів уже прес-конференції в трьох містах і не має наміру зупинятися.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті