Харків перебуває під російським обстрілом, місцеві мешканці чули 4 вибухи

Харків перебуває під обстрілом, який почався близько 22:00 22 квітня. Про це повідомив місцевий голова Харкова Ігор Терехов у своєму Телеграм-каналі о 22:04 та місцеві мешканці.

"Харків під обстрілом", – написав Терехов.

"На даний момент я чула чотири вибухи", – повідомляє о 22:25 джерело "ОстроВа" – мешканка Шевченківського району Харкова.

Раніше повідомлялось, що ворог завдав 3 ракетні й 24 авіаційні удари по Україні за добу, здійснив близько 20 обстрілів з РСЗВ, є загиблі серед мирних мешканців.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті