Хакери, які можуть бути пов'язані з кібердепартаментом СБУ, знищили дата-центр, яким користувалися російські підприємства ВПК, телеком і нафтогаз

Українські хакери, які можуть бути пов'язані з кіберфахівцями СБУ, знищили дата-центр, яким користувалися підприємства російський військово-промисловий комплекс (ВПК), нафтогаз і телеком. Про це з посиланням на власні джерела повідомив "Оперативний ЗСУ" 8 квітня.

"У хмарному сервісі OwenCloud.ru свої дані тримали більше 10 тисяч юросіб - підприємства російського ВПК, нафтогазового, металургійного, авіакосмічного комплексів, а також телекомунікаційні гіганти. Серед них: "Уральський завод цивільної авіації", "НВП "РУБИН" (входить до складу холдингу "Роселектроніка"), "Уральський завод спецтехніки", Газпром, Трансгаз, Лукойл, Роснафта, "Норільський нікель", Ростелеком, Телеком, Мегафон", - сказано в повідомленні.

За даними джерел "Оперативного ЗСУ", це була спільна операція української хакерської групи "BLACKJACK" з кібердепартаментом СБУ. Вони знищили більш ніж 300 Тб даних. Це 400 віртуальних та 42 фізичних сервери, на яких розміщувалася внутрішня документація, резервні копії та інші програми, через які клієнти віддалено керували виробничими процесами на підприємствах. 

"Знищення російського хмарного сервісу стало відплатою за атаку на український дата-центр "Парковий" у січні цього року", - йдеться також у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що головне окупаційне медіа "ЛНР" зазнало потужної хакерської атаки.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті