Росіяни з артилерії влучили по будинку в Херсоні, є постраждала

Росіяни близько полудня завдали удар з артилерії по багатоповерхівці в мікрорайоні Острів у Херсоні.  Про це 10 лютого повідомляє Херсонської ОВА.

"Сьогодні близько полудня ворог завдав удару по багатоповерхівці, в якій знаходилися мирні херсонці. Вибухово хвилею та уламками снарядів у квартирах повибивало вікна, також пошкоджено стіни та декілька балконів.  Через російський обстріл постраждала літня херсонка. Її з осколковими пораненнями бригада “швидкої” доставила до лікарні", - йдется у повідомленні.

Зазначається, що жінка знаходиться у важкому стані, медики борються за її життя. 

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті