"Я вже пів року без роботи": Гіркін поскаржився на безробіття та безгрошів'я

Російський терорист, "екс-міністр оборони ДНР" Ігор Стрєлков (Гіркін), який безуспішно намагається потрапити на фронт в Україні, залишився без роботи та засобів для існування, - пише  The moscowtime.

На матеріальне становище Гіркін поскаржився під час зустрічі з прихильниками - членами московського осередку «Комітету 25 січня».

«Ні в кого роботи для мене нема? Я вже півроку без роботи», - зізнався він, відповідаючи на запитання аудиторії.

За словами Гіркіна, він кілька разів обігав усілякі інстанції, щоби поїхати воювати в Україну, проте всюди зустрічав відмову. «Той самий „Вагнер“ — там платять хоч щось… Не те щоб це був для мене найголовніший показник — це, звичайно, останній показник — але тим не менш», — нарікає терорист.

«Починати збирати донати за свої виступи? Ну, не хочеться, чесно сказати, не хочеться», - казав Гіркін, додавши, що найближчим часом не збирається заробляти і на мемуарах. За його словами, якщо почати писати мемуари щодо подій 2014 року в Україні, доведеться або «в принципових питаннях писати правду», або не публікувати їх взагалі.

Як повідомлялося, російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) заявив, що знову не зміг "потрапити на війну" і повернувся до Москви.

Також Гіркін був готовий очолити штурмовий загін "Вагнер", якщо Пригожин не знущатиметься з нього.

Нагадаємо, що в середині листопада російського бойовика Ігора Гіркіна засудили до довічного ув'язненняиркина приговорили к пожизненному заключению за збиття пасажирського "Боїнга" на Донбасі.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті