"Я вже пів року без роботи": Гіркін поскаржився на безробіття та безгрошів'я

Російський терорист, "екс-міністр оборони ДНР" Ігор Стрєлков (Гіркін), який безуспішно намагається потрапити на фронт в Україні, залишився без роботи та засобів для існування, - пише  The moscowtime.

На матеріальне становище Гіркін поскаржився під час зустрічі з прихильниками - членами московського осередку «Комітету 25 січня».

«Ні в кого роботи для мене нема? Я вже півроку без роботи», - зізнався він, відповідаючи на запитання аудиторії.

За словами Гіркіна, він кілька разів обігав усілякі інстанції, щоби поїхати воювати в Україну, проте всюди зустрічав відмову. «Той самий „Вагнер“ — там платять хоч щось… Не те щоб це був для мене найголовніший показник — це, звичайно, останній показник — але тим не менш», — нарікає терорист.

«Починати збирати донати за свої виступи? Ну, не хочеться, чесно сказати, не хочеться», - казав Гіркін, додавши, що найближчим часом не збирається заробляти і на мемуарах. За його словами, якщо почати писати мемуари щодо подій 2014 року в Україні, доведеться або «в принципових питаннях писати правду», або не публікувати їх взагалі.

Як повідомлялося, російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) заявив, що знову не зміг "потрапити на війну" і повернувся до Москви.

Також Гіркін був готовий очолити штурмовий загін "Вагнер", якщо Пригожин не знущатиметься з нього.

Нагадаємо, що в середині листопада російського бойовика Ігора Гіркіна засудили до довічного ув'язненняиркина приговорили к пожизненному заключению за збиття пасажирського "Боїнга" на Донбасі.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті