ГУР: Путін і Пригожин очолюють список тих, кого Україна хоче ліквідувати. У списку також Шойгу, Кадиров, Герасимов

Україна має умовний список людей, яких бажає ліквідувати. Його очолює путін і Пригожин. Про це повідомив представник ГУР Міноборони Вадим Скібіцький в інтерв'ю Welt, опублікованому 24 травня.

"Путін, тому що він координує і вирішує, що відбувається. Але зрештою кожному доведеться відповісти за свої дії. Начальник Генштабу Валерій Герасимов і міністр оборони Сергій Шойгу спланували атаку і тепер не можуть повернутися назад", – так Скібіцький відповів на запитали, хто очолює список людей, яких Україна хоче ліквідувати.

Крім того, Скібіцький зазначив, що Україна намагається ліквідувати засновника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина.

Представник ГУР також згадав про Рамзана Кадирова. В умовному списку також значиться командувач російським вторгненням Сергій Суровікін і російські командири, які заходили в Україну, думаючи, що вони будуть на параді.

На запитання, де проходить межа цього списку та чи розглядається можливість ліквідації цивільних, як олігархів чи пропагандистів, представник української розвідки сказав: "Ми воюємо, і це наші вороги. Якщо важлива фігура виробляє та фінансує для них зброю, то її ліквідація врятувала б життя багатьом мирним жителям... Згідно з міжнародними конвенціями, це є законною ціллю".

Щодо путіна Скібіцький також зазначив: "Він помічає, що ми все ближче до нього наближаємося, але, може, він теж боїться бути вбитим своїми. Багато людей у ​​Росії все ще підтримують цю "спецоперацію", але завдяки соцмережам і перевірці телефонів ми знаємо, що зараз так багато росіян загинуло, що це лякає людей".

Раніше з посиланням на голову ГУР Буданова повідомлялось, що абсолютна більшість еліт росії проти війни, але керівництво РФ досі утримує контроль над системою.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті