ГУР МО: під час сьогоднішнього обміну українців із попереднього списку не було

Людей, які були у списку на обмін, що мав відбутись 24 січня, під час сьогоднішнього обміну не було. Про це повідомив представник ГУР Андрій Юсов у коментарі "Голосу Америки" 31 січня. 

"Людей, які були у попередньому списку на обмін, який мав відбутися 24 січня, але не відбувся через трощу літака ІЛ-76, під час цього обміну не повернули", - сказано в повідомленні.

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими уточнив, що із полону звільнили 95 воїнів ЗСУ, 56 нацгвардійців, 26 прикордонників, 29 воїнів Територіальної оборони та одного представника Національної поліції України.

Наразі Україні вдалося повернути 3035 військовополонених.

Раніше повідомлялось, що Україна повернула з полону 207 захисників та цивільних.

Ранше також Зеленський розповів про деталі обміну полоненими: майже половина - захисники Маріуполя.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті