ГУР і СБУ за допомогою БПЛА вразили установку первинної переробки нафти в Нижньокамську, в Єлабузі мішенню був завод, де збирають "Шахеди"

Українські БПЛА вразили установку первинної переробки нафти в Нижньокамську. Про це пише "Українська правда" з посиланням на джерела в ГУР і СБУ.

Зазначається, що це була спільна операція цих спецслужб, унаслідок якої було уражено установку первинної переробки нафти на НПЗ у російському Нижньокамську. Її потужність цієї установки становила 8 млн тонн нафти, а це - 2,6% від загальної річної переробки РФ на рік. 

Щодо атаки по території особливої економічної зони "Алабуга", то там, за інформацією російських ЗМІ, здійснюється складання "Шахедів", якими російські окупанти регулярно тероризують Україну.

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті