ГУР і СБУ "відпрацювали" по військовому аеродрому, НПЗ та електропідстанції у трьох регіонах росії

Служба безпеки України та Головне управління розвідки Міністерства оборони в ніч на 9 липня «відпрацювали» по військовому аеродрому, НПЗ та електропідстанції у трьох регіонах Росії. Про це повідомили Радіо Свобода джерела у правоохоронних органах.

«Завдяки спільній операції СБУ та ГУР «бавовна» розквітла на військовому аеродромі Ахтубінськ в Астраханській області, на електропідстанції 500 кВ в Ростовській області та на нафтобазі в Калачі-на-Дону у Волгоградській області», – розповіли джерела.

Раніше міністерство оборони РФ заявило про «знищення та перехоплення» 38 безпілотників у Бєлгородській, Курській, Воронезькій, Ростовській і Астраханській областях Росії.

Водночас, у повідомленні оборонного відомства РФ не згадали про атаку на Волгоградську область, де місцева влада і жителі повідомили про пожежу на нафтобазі у місті Калач-на-Дону.

Також місцеві телеграм-канали поширили інформацію про пожежу на підстанції у селі Генеральському у Ростовській області.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
23.01.2026
16:00

Музей Корсаків у Луцьку: сучасне мистецтво, бізнес і трохи донецьких мотивів

"Вартість цієї роботи – кілька мільйонів доларів, – розповідає керівниця відділу фондів Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Катерина Михайлюк.
Країна
22.01.2026
10:55

Кадрова ротація воєнного часу: що насправді означають останні призначення у владі

Це найдивніше звільнення. Одні говорять, що це помста за Єрмака, історію з Міндічем, інші – що це прохання Кирила Буданова, бо в них достатньо напружені стосунки (не конфліктні), ще хтось – просто оновлення заради оновлення...
Світ
21.01.2026
10:40

«У визнанні суверенітету РФ над Донбасом нас задовольнить тільки «де-юре». Російські ЗМІ про Україну

Прийнято військово-політичне рішення, що тепер треба вибивати грунт з-під ніг режиму Зеленського і добивати. Треба вводити дезорганізацію не тільки в систему військового управління, а й адміністративно-господарського та соціально-побутового
Всі статті