"Гуманізм - товар штучний" Російська пропагандистка пояснила харків'янам, що "робити їм добре" не є метою "СВО" 

Російська пропагандистка Юлія Вітязєва пояснила харків'янам, що «робити їм добре» не є метою «СВО». Про це вона написала у себе в Телеграм, коментуючи загибель людей у харківському «Епіцентрі». 

 «Хуторяни дико обурюються нашою типу нелюдяністю і волають про те, що Путін спочатку обіцяв прийти і звільнити всіх українців, а тепер по цих самих українцях особисто Путін завдає ударів різноманітними бомбами», - засудила вона мешканців Харкова, які страждають від російської агресії.  «Дозвольте внести деяку ясність. По-перше, мета СВО - захистити національні інтереси Росії і росіян, а не робити добре українцям, які 10 років сиділи на п'ятій точці рівно і нічого не зробили для свого звільнення, покірливо сплачуючи податки на війну", - заступилася вона за російського диктатора.

"Гуманізм за нинішніх часів - товар штучний... І те, що та сама Одеса все ще тусить ночами в Аркадії, а харків'яни продовжують жити звичайним життям, лише зрідка переживаючи все те, чим жив усі ці 10 років Донбас, свідчить про те, що у нас цього гуманізму багато. Часом, навіть занадто", - пообіцяла вона ще більше військових злочинів.

"Тож не гнівіть Бога, хуторяни. І моліться на те, що росіяни - не такі, як ваші господарі.Інакше вже після першого удару по Бєлгороду вся Харківська область перетворилася б на одну суцільну Фаллуджу або Алеппо", - нагадала Вітязєва тактику російських війск.

 

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті