Губернатор Ростовської області визнав потрапляння "уламків дрона" на "територію проммайданчика"

Губернатор Ростовської області РФ Василь Голубєв уранці 15 червня у себе в Телеграм повідомив про влучання "уламків дрона" на "територію проммайданчика".

"Близько 4-ї ранку в районі Каменська-Шахтинського силами ППО збито кілька БПЛА. Уламки дронів упали на територію проммайданчика. За попередніми даними, у нежитловій будівлі пошкоджено скління, постраждалих немає", - повідомив Голубєв.

Міноборони країни-агресора повідомило, що над Ростовською областю збито "три українські БПЛА".

Телеграм-канали уточнюють, що в Кам'янську розташоване казенне підприємство "Комбінат "Кам'янський". Воно відоме як виробництво композитного палива для ракетних двигунів.

Як повідомлялося, напередодні, вночі 14 червня, в Ростовській області було "перехоплено і знищено" 70 безпілотників.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Всі статті