Губернатор Брянської області РФ заявив, що в регіон нібито проникли "українські диверсанти"

Губернатор Брянської області РФ Олександр Богомаз заявив, що на територію підвідомчого йому регіону нібито проникла "українська диверсійно-розвідувальна група". Про це повідомляють російські ЗМІ 2 березня. 

За його словами, "диверсанти обстріляли автомобіль, внаслідок чого загинув один мирний житель". 

"Десятирічна дитина була поранена, її доправили до лікарні". - заявив Богомаз. 

Крім того, він повідомив про атаку нібито українського безпілотника на село Сушани, де спалахнув житловий будинок. 

Нагадаємо, раніше російська пропаганда "звинуватила" кота Кирила Буданова в нацизмі та створення теорії про перевагу "нордичної раси". 

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті