Грошей немає, але ви тримайтеся. Окупанти намагаються заохочувати комунальників у Рубіжному "гарячими обідами"

Російські окупанти в Рубіжному на Луганщині намагаються мотивувати місцевих комунальників "гарячими обідами". Про це 13 квітня в Telegram повідомили представники Луганської обласної військової адміністрації.

"Уже неодноразово повідомлялося про невиплату грошей комунальникам у Рубіжному. Однак, після березневої негоди людей необхідно було чимось стимулювати. Тому замість днів запропонували щоденні гарячі обіди", - повідомили в ОВА.

Крім цього, у пресслужбі з посиланням на жителів Сєвєродонецька повідомили, що в околицях міста почав зникати ліс. Окремо підкреслюється, що росіяни ріжуть не вигорілі ділянки, а саме вцілілі дерева.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти на окупованій території Луганщини продовжують мілітаризувати українських дітей.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті