Громадянська війна в росії: путін заявив, що військові та силовики фактично зупинили бійню

Військовослужбовці та співробітники спецслужб, які протидіяли спробі заколоту Пригожина 24 червня, фактично, зупинили громадянську війну. Про це заявив російський диктатор путін, - як повідомляють росЗМІ.

"Ви захистили конституційний лад, життя, безпеку і свободу наших громадян, уберегли нашу батьківщину від потрясінь, фактично, зупинили громадянську війну", - сказав він, звертаючись до підрозділів Міноборони, Росгвардіі, ФСБ, МВС і ФСО, які брали участь у припиненні спроби заколоту 24 червня.

За словами путіна, військовослужбовці та співробітники спецслужб, "разом із бойовими товаришами встали на шляху смути, результатом якої неминуче був би хаос".

"У непростій ситуації ви діяли чітко, злагоджено, справою довели свою вірність народу Росії та військовій присязі, проявили відповідальність за долю батьківщини та її майбутнє", - додав він.

Путін також заявив, що російські військовослужбовці та співробітники правоохоронних органів забезпечили роботу стратегічних об'єктів, безпеку прикордонних регіонів і тили учасників спеціальної військової операції в Україні під час спроби заколоту 24 червня.

"Частини міноборони, росгвардійці, співробітники МВС і спеціальних служб забезпечили надійну роботу найважливіших центрів управління, стратегічних, зокрема оборонних об'єктів, безпеку прикордонних регіонів, міцність тилу наших збройних сил, усіх бойових з'єднань, які продовжували в цей час героїчно вести боротьбу на фронті", - сказав путін.

Завершуючи свій виступ, він подякував силовикам "за вірність і відданість".

Як повідомлялося, путін у Кремлі урочисто подякує російським військовим, які "забезпечували порядок і законність під час заколоту". 

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті