Громада Дніпропетровщини отримала мобільну станцію очищення води від міжнародних партнерів

Покровська сільська громада Дніпропетровської області, яка була повністю зневоднена після підриву окупантами Каховської ГЕС, отримала мобільну станцію очищення води. Це допомога від міжнародних партнерів. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

«Це сучасна установка, вартістю майже 80 тисяч доларів. Її передав один з благодійних фондів за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку. Обладнання вже змонтували та запустили в роботу. Зараз воно забезпечує потреби понад 5 тисяч людей», - уточнив Сергій Лисак.

За його словами, станція працює кілька тижнів, у людей тепер налагоджене не тільки постачання технічної води, а й питної. За цей період жителям доправили понад 80 тисяч літрів. Спочатку питну воду розвозять по пунктах видачі. Звідти її вже набирають місцеві жителі.

«Коли сталося це лихо на Каховській ГЕС, наше водосховище обміліло за лічені тижні. Як тільки не виживали: воду підвозили надзвичайники, встановлювали величезні резервуари, копали свердловини, волонтери роздавали бутильовану... – розповів «ОстроВу» житель села Покровське Олексій Михайлович. - Зараз процес пішов швидше, все налагоджено. Радію, що отримуємо питну воду, не хочеться витрачати гроші на її купівлю». 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті