Греція зі своїх запасів планує передати Україні через Чехію велику партію снарядів - ЗМІ

Греція планує надати Україні велику партію снарядів, їх буде передано через Чехію. Про це повідомляє втдання iEidiseis, - пише УНІАН.

"Уряд готується відправити велику кількість боєприпасів в Україну через Чехію і домагається схвалення відповідного парламентського комітету", - зазначають у виданні.

Також журналісти повідомили, що боєприпаси будуть надходити із запасів армії Греції, а Збройні сили країни оцінили їх як ті, які "придатні до використання". 

У Греції планують їх продати за 150 мільйонів євро. Крім того, військові зазначили, що серед виставлених на продаж снарядів є і ті, що досі використовували на навчаннях. 

Як повідомлялося, міністр оборони Естонії Ханно Певкур заявив, що на реалізацію ініціативи Чехії щодо закупівлі снарядів для України, як і раніше, бракує фінансування.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті