Грабіж продовжується: росіяни планують добувати каолін та цирконь біля окупованого Маріуполя

Російські окупанти планують почати видобуток корисних елементів на захопленій території поблизу Маріуполя. Про це розповів радник законного мера міста Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі.

Зокрема, у Нікольському районі рашисти збираються відновити видобуток каоліну.

"Окупанти заявили про відновлення видобутку каоліну з весни. Ще один український ресурс попав під розкрадання. Видобуток будуть контролювати росіяни (Хоценко та Солнцев), призначені “керівниками уряду днр”, - написав Петро Андрющенко.

Крім каоліну окупанти планують реалізувати план родини Януковича, який "сім'я" не встигла реалізувати через Революцію Гідності.

"Росіяни планують розпочати видобуток цирконю в районі с. Нікольське Маріупольського району. Плани “родини януковича”, які було зірвано спочатку Революцією Гідності, потім чисельними акціями протесту реалізуються окупантами. Наслідки такого видобутку будуть критичними для екології всього Маріупольського району. Однак, де наслідки, а де російські прибутки", - додав чиновник.

Як повідомлялося раніше, у Маріуполі зафіксовано рух військової колонни в напрямку Бердянську

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті